Dzień Dziecka
W naszym przedszkolu to tradycyjnie bajka w wykonaniu Teatru Rodzice – Dzieciom. Tym razem była to … „Królewna Śnieżka”! Krasnoludki nie takie malutkie, Zła Królowa, której serce zmienia przebaczenie, jakie jej ofiarowuje Śnieżka, Kot, który tańczy i mówi ludzkim głosem, wrażliwy Książę, zatroskany Myśliwy, Zwierzęta zawsze chętne do pomocy… Mnóstwo emocji i piękny morał. A po bajce… dziecięca wiara przegania deszczowe chmury i… festyn rodzinny na przedszkolnym placu zabaw. A tam? Zobaczcie sami. Zabawa do wieczora! Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości. A było ich tak wielu…























































