Oświadczenie

W związku z komentarzami pojawiającymi się na temat Przedszkola w przestrzeni internetowej prosimy o zapoznanie się
z oświadczeniem zamieszczonym na stronie Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego de Saxia.
s. Agnieszka Radziwanowska – dyrektor Przedszkola

 

Oświadczenie ws. komentarzy dot. Przedszkola w Lublinie – Zgromadzenie Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego

Oświadczenie ws. artykułów dot. Przedszkola w Lublinie – Zgromadzenie Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego