Oświadczenie
W związku z komentarzami pojawiającymi się na temat Przedszkola w przestrzeni internetowej prosimy o zapoznanie się
z oświadczeniem zamieszczonym na stronie Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego de Saxia.
s. Agnieszka Radziwanowska – dyrektor Przedszkola



